Про нас

Авторські піци за американським рецептом та роли від професійних шеф-кухарів, які дозволять вам швидко втамувати голод. 

Оцініть нас ❤️

0 / 5 0
Ivan Khoma
Ivan KhomaGoogle Reviews
Замовляв вперше і скажу, що маю багато приємних вражень! По-перше, замовляти дуже зручно, передзвонили дуже швидко для уточнення замовлення, приємний та, що дуже важливо компетентний оператор. По-доуге замовлення було готове досить швидко і так як я проїджав поруч, забрав безпосередньо у закладі. Що ж до оформлення, то було багато серветок, все акуратно спаковано, напій, що я також замовляв був охолодженим. Ну і найголовніше: усе було дуже смачне і свіже; рол гарно звернутий. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Наталочка Ковальчук
Наталочка КовальчукGoogle Reviews
Дуже люблю суші і перепробувала, якщо не у всіх закладах Тернополя, то принаймні в більшості та можу сказати, що в «Хочу їсти» дуже смачні суші. Багато раз замовляла філадельфію і завжди багато начинки, притому все свіже (риба, креветка і так далі), рис правильно приготовлений. З приводу доставки і акцій, то сьогодні в 14:47 замовляла філадельфію з креветкою, то про знижку 20 відсотків самі нагадали, та повідомили, що доставка займе до 1:20. Привезли десь о 15:50. Тому до доставки теж притензій виразити не можу. Піцу не замовляла, тому надати оцінку не можу. Так що 5 зірок Вам і головне, щоб з часом суші не ставали гіршими на смак, а тільки смачнішими)!
Stas Kravchuk
Stas KravchukGoogle Reviews
Замоляв акційну салямі, капрічозу і гавайську. Доставили дуже швидко, мабуть менше як за пів години, усіма піцами задоволений, гавайською особливо, мабуть одна з найкращих гавайських що я куштував, наполегливо рекомендую! :)
КОШИК Елемент видалено. Скасувати
  • Вагаєтесь? Зателефонуйте нам: +38 (097) 005 49 95. Наш адміністратор залюбки допоможе вам зробити правильний вибір.